Ukupno: 200235

Autor: Adrijana Leko, IVANA KNEZOVIĆ, 2. 1. 2019.

S ponosom zaključujemo kalendarsku godinu 2018. koja je za našu školu bila i više nego uspješna. Na kraju godine objavljeno je kako su učiteljice naše škole Ivana Knezović, učiteljica informatike i Adrijana Leko, učiteljica razredne nastave dobitnice nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja svaka u iznosu od 5 000 kuna bruto. Učiteljice su se javile se na natječaj o izradi inovativnih digitalnih obrazovnih sadržaja  te je njihove radove ministarstvo odabralo i nagradilo. U konkurenciji je bilo 398 radova, rok za izradu rada bio je vrlo kratak jer je natječaj raspisan 3.12.2018., a radove je trebalo izraditi i predati do 10. 12.2018.. Učiteljica Ivana Knezović prijavila je digitalni obrazovni sadržaj iz područja informatike pod nazivom „Virtualni svijet – ponavljanje“, a učiteljica Adrijana Leko pod nazivom „Matematička kupovina“. Zahvalu su učiteljice osobno preuzele na svečanosti u Ministarstvu 21.12.2018. te su ovom nagradom još jednom potvrdile kvalitetu nastavnika koji rade u našoj školi.

Popis svih učiteljica i učitelja kao i detalje možete pogledati na web stranici MZO ili klikom na poveznicu.